+387 (0)32 449120 mf@mf.unze.ba

PRELIMINARNA RANG LISTA PRIMLJENIH KANDIDATA ZA UPIS U PRVU GODINU STUDIJA AKADEMSKE 2019/20. GODINE Prvi upisni rok

by | jul 2, 2019 | Obavještenja

UNIVERZITET U ZENICI
MAŠINSKI  FAKULTET

 PRELIMINARNA RANG LISTA PRIMLJENIH KANDIDATA  ZA UPIS U PRVU GODINU STUDIJA AKADEMSKE 2019/20. GODINE
Prvi upisni rok

 REDOVAN STUDIJ

Red. PREZIME I IME Opći kriterij Posebni Takmiče-nja od značaja za studij UKUPNO BODOVA
br. kriterij
Prosjek ocjena/ Matem. i fizika/informatika
bodovi
Odsjek: Inženjerski dizajn proizvoda
1. Muslić (Samir) Hana 40 20 10 70
2. Hodžić (Edib) Semina 39,2 20 0 59,2
3. Mehić (Nusret) Amila 39,2 20 0 59,2
4. Hercegovac (Zehrudin) Harun 38,4 18,4 0 56,8
5. Hrnjičić ( Jasmin) Dino 40 15,2 0 55,2
6. Lišnjić (Esad) Enisa 39,8 15,2 0 55
7. Hatarić (Jasmin) Jasmina 40 15 0 55
8. Kalabić (Mehmed) Ahmed 39,2 15,2 0 54,4
9. Šut (Nefis) Amina 38,1 16 0 54,1
10. Krehić (Nermin) Belmin 36,8 17,2 0 54
11.  Zekan (Rasim) Admir 36,8 15 0 51,8
12. Spahić (Haris) Harisa 38,4 13,2 0 51,6
13. Kadić (Mehmed) Tea 37,6 12,5 0 50,1
14. Klisura (Rifat) Haris 35,2 12,4 0 47,6
15. Stajić (Bojan) Dino 34,4 13,2 0 47,6
16. Haseljić (Alaga) Vahid 37,6 8 0 45,6
17. Jovanović( Dražen) Tihomir 30,1 14 0 44,1
18. Imamović (Muhidin) Adi 31,3 10,4 0 41,7
19. Kovač (Safet) Ajla 31,2 10,4 0 41,6
20. Durak (Safet) Kerim 31,2 9,6 0 40,8
21. Baručija (Edin) Emir 30,2 9,6 0 39,8
22. Čaršimamović (Kemal) Sead 31,2 8,4 0 39,6
23. Šarić (Edmir) Amar 29,6 9,2 0 38,8
24. Sinanović (Elvedin) Adnan 24 7,2 0 31,2
25. Parlić (Mirsad) Ajdin 25,6 4 0 29,6
Zaključno sa rednim brojem  25.
Odsjek: Menadžment proizvodnim tehnologijama
1. Hodžić (Ibro) Inela 37,6 18,4 0 56
2. Konjalić (Fikret) Ajla 36,8 17,6 0 54,4
3. Berbić (Ahmed) Elma 36,8 17,6 0 54,4
4. Rimac (Milenko) Ana 37,6 15,2 0 52,8
5. Sikira (Selvedin) Selvedina 37,6 13,5 0 51,1
6. Pajić (Benjamin) Selma 38,9 12 0 50,9
7. Korlat (Emir) Ilma 34,4 10,4 0 44,8
8. Selimović (Senad) Sanin 34,4 9,2 0 43,6
9. Marković (Rade) Dino 33,6 10 0 43,6
10. Bihorac (Elvedin) Vedad 32,8 10 0 42,8
11. Softić (Mirsad) Nedžad 30,4 7,2 0 37,6
12. Krnjić (Nedžad) Asmir 29,9 7,2 0 37,1
13. Mehanović (Asmir) Sajid 25,6 10,5 0 36,1
14. Hodžić (Halim) Haris 28 7,2 0 35,2
15. Pivić  (Derviš) Muniba 27,2 5,5 0 32,7
16. Junuzović (Mirhat) Agan 21,8 6 0 27,8
Zaključno sa rednim brojem 16.
Odsjek : Inženjerska ekologija
1. Mehić (Izet) Lejla 38,9 13 0 51,9
2. Beganović (Salih) Adis 37,6 14 0 51,6
3. Đananović (Adil) Aldina 38,4 9,6 0 48
4. Brljevac (Lejla) Mirza 36,8 10 0 46,8
5. Topalović (Sabahudin) Anes 34,4 12,4 0 46,8
Zaključno sa rednim brojem 5.
Odsjek: Održavanje
1. Agić (Salih) Lamija 40 15,2 0 55,2
2. Omerović (Asim) Amir 36,8 16,5 0 53,3
3. Durmiš (Amel) Elman 37,6 13,2 0 50,8
4. Ahmetspahić (Đemal) Selma 34,4 11,2 0 45,6
5. Šehović (Zijad) Hana 34,4 10 0 44,4
6. Suljić (Muris) Emrah 30,9 8,5 0 39,4
7. Mahmić (Munir) Senadin 29,6 9,2 0 38,8
8. Adilović (Fehim) Emrah 31,2 7,2 0 38,4
9. Redžić (Emir) Meliha 29,6 5,6 0 35,2
10. Skender (Mirsad) Belma 25,6 5 0 30,6
11. Hasić (Zakir) Ahmed 22,4 7,2 0 29,6
12. Tarabar (Mustafa) Emir 22,4 6 0 28,4
Zaključno sa rednim brojem 12.
Odsjek: Inženjerska i poslovna informatika
1. Babić (Kabir) Sumeja 38,4 17,5 0 55,9
2. Šljivo (Semir) Emin 38,4 15 0 53,4
3. Mehić (Sejfudin) Tarik 35,2 17,6 0 52,8
4. Čolaković (Ramo) Hasan 36 13,6 0 49,6
5. Faletar(Zvonimir) Florijan 37,6 12 0 49,6
6. Spahović (Safet) Džana 31,4 16,4 0 47,8
7. Sarajčić (Šemsudin) Haris 34,4 12,5 0 46,9
8. Fetić (Elvedin) Mirza 34,4 11,2 0 45,6
9. Perenda (Semir) Abdulkadir 31,2 14,4 0 45,6
10. Ljevo (Almir) Admir 32 13,5 0 45,5
11. Delibašić (Rizah) Mirzet 31,2 12,4 0 43,6
12. Zaimović (Nedžad) Nedžmin 33,6 9,2 0 42,8
13. Husejnović (Tarik) Medina 32,9 9,6 0 42,5
14. Delibašić (Mevludin) Azur 28 13,6 0 41,6
15. Valentić (Zikret) Edina 32 8 0 40
16. Zukić(Muris)Muamer 32,8 6 0 38,8
17. Begović (Asim) Hasan 29,7 9 0 38,7
18. Kozlić (Dževad) Eldar 32 5,2 0 37,2
19. Kovač (Ešef) Ermin 25,6 11,2 0 36,8
20. Durmo (Alen) Davud 29,6 7 0 36,6
21. Šišić (Muvedet) Amina 28,5 4,5 0 33
Zaključno sa rednim brojem 21.
Odsjek: Mašinstvo- trogodišnji studij
1. Totić (Mato) Zlatko 38,4 17,6 0 56
2. Ćatić (Ahmet) Ahmedin 39,2 15,2 0 54,4
3. Šehić  (Jusuf) Jusuf 39,3 14 0 53,3
4. Varupa (Jahija) Ismeta 38,4 14,4 0 52,8
5. Dizdarević (Muris) Merima 38,4 13 0 51,4
6. Zukić (Zilkaid) Emir 36 13,2 0 49,2
7. Sakić (Ilijas) Harun 36,7 12,5 0 49,2
8. Šahinović (Midhet) Zerina 36,7 12 0 48,7
9. Huseinbašić (Rešid) Alija 37,4 11,2 0 48,6
10. Skomorac (Redžib) Salahudin 36 10,4 0 46,4
11. Horić (Nermin) Ajla 36,8 9,6 0 46,4
12. Lišić (Samir) Kenan 33,6 10 0 43,6
13. Fejzić (Mirsad) Jasmin 34,4 7,2 0 41,6
14. Ibrahimović (Osman) Irfan 28,4 7,5 0 35,9
Zaključno sa rednim brojem 14.
Odsjek: Dizajn i tehnologije u drvopreradi –trogodišnji studij
1. Sarajlić (Senad) Kanita 39,2 17,2 0 56,4
2. Krkić (Zlatan) Adisa 35,9 15,2 0 51,1
3. Karasalihović (Nusmir) Ajnur 37,8 11 0 48,8
4. Bjelošević (Adnan)Benjamin 33,6 9,6 0 43,2
5. Bašić (Šemsudin) Nedim 32,5 10 0 42,5
6. Selimović (Mehmed)Meliha 33,6 6 0 39,6
7. Šljivo (Muzafer) Zekerijah 31,2 7,2 0 38,4
8. Gondžo (Abdulah) Mirsad 29,6 7 0 36,6
9. Šišić (Edo) Almedina 25,7 7,5 0 33,2
10. Čoloman (Elvir) Dino 26,4 6 0 32,4
Zaključno sa rednim brojem 10.

Na objavljenu rang listu kandidati mogu uložiti pismeni prigovor Naučno-nastavnom vijeću fakulteta u roku od tri dana  od dana objavljivanja liste.

 Upis kandidata primljenih u prvom upisnom roku obaviće se u periodu od 08. jula do 12. jula 2019. godine.

NAPOMENA: Primljeni studenti koji ne izvrše upis u naprijed utvrđenom terminu smatrat će se da su odustali od upisa na studijski program na koji su aplicirali.

Zenica, 02.07.2019.

 

Arhive

KONTAKT

Fakultetska 1, 72000 Zenica

Centrala: +387(32) 449120

Dekanat: +387(32) 449130

Fax: +387(32) 246612

mf@mf.unze.ba

LOKACIJA

MF Zenica

Share This